Україна вже пройшла етап, коли можна було очікувати на «найгірший сценарій» розвитку війни з Росією. Наразі ситуації перебуває на етапі стабілізації на полі бою. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю CNN.

Він зазначив, що ЗСУ на фронті вдалося зробити багато чинників, що стримують противника.

«Ми перебуваємо на етапі стабілізації всього поля бою або ліній фронту з невеликим переміщенням підрозділів, і ми зробили там багато хороших факторів, що стримують», — заявив міністр.

За його словами, Україна стоїть на порозі нового етапу війни. ЗСУ розпочали контрнаступ «на іншому напрямку».

Однією з головних загроз у боротьбі України з Росією Резніков зараз бачить «синдром втоми» у міжнародному співтоваристві.

Раніше Резніков повідомив, що РФ втратила третину своєї бойової еліти, зокрема морпіхів та спецназівців, при цьому офіцерського та сержантського складу.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email