Україна готується до проведення нових міжнародних заходів, які дозволять отримати більше військової підтримки. Про це у четвер, 15 грудня, у зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

Він зазначив, що нові заходи мають відбутися вже наступного тижня.

"Готуємо важливі міжнародні заходи наступного тижня. Те, що може дати Україні більше оборонної підтримки цієї зими, більше військових можливостей", - сказав Зеленський.

Також він наголосив, що на Донбасі продовжуються жорстокі російські атаки, окупанти фізично знищують міста та села, щоб українські військові не мали будівель, які можна використати для оборони.

"Окупанти кидають у наступ усіх і все, що тільки мають. Вони не можуть здолати нашу армію, а тому фізично знищують кожне місто та село, щоб не було жодних будівель, які можна використати для будь-якої оборони", - сказав він.

Зеленський зазначив, що єдиний шлях, як це припинити, - це відтісняти крок за кроком російських терористів з української землі, а також "продовжувати тиск на Росію, шукати нові способи залучити кожного російського терориста, кожного російського олігарха, який допомагає державі-терористу, та всіх російських чиновників та пропагандистів до відповідальності за все те, що вони роблять проти України та проти свободи як такої”.

Print Friendly, PDF & Email