У Німеччині 14 вересня заслухають звіт глави МЗС Анналени Бербок, зокрема про збільшення військово-технічної допомоги для України. В Україні очікують, що влада ФРН ухвалить рішення про збільшення військової допомоги Києву, повідомляє ГУР Міноборони у вівторок, 13 вересня.

«Успіхи українських сил оборони у проведенні контрнаступальної операції поєднують європейські політичні сили», — йдеться у заяві.

Тому в Україні очікують збільшення допомоги від Німеччини після останнього візиту Бербок до Києва. За словами військових, саме це допоможе продовжити успішний контрнаступ і звільнити захоплені території РФ.

«На сьогодні вирішення цих питань проходить у тісній співпраці з українською стороною. Насамперед, йдеться про системи протиповітряної оборони, танки та БМП німецького виробництва», — сказано в повідомленні.

У ГУР зазначають, що для України важливим є відхід від схеми «кругового обміну» з країнами Центрально-Східної Європи та перехід до прямих поставок Україні зброї із запасів Бундесверу та підприємств військово-промислового комплексу ФРН.

«Україна високо цінує допомогу Німеччини та вірить у подальшу співпрацю у напрямку переозброєння та захисту спільного європейського будинку від російської агресії», — додали у розвідці.

До влади Німеччини також вкотре звернувся радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

«Слід називати речі своїми іменами: система кругових поставок не працює. Півроку союзники сперечаються, хто продасть Україні танки. Півроку танків немає, бо немає «політичного рішення… Німеччино, ми чекаємо на твоє слово», — написав Подоляк у Twitter.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email