Громадянам Російської Федерації  чоловічої статі у віці від 16 до 60 років обмежено в’їзд на територію України у зв’язку з введенням воєнного стану в 10 областях України. Про це повідомив Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал на нараді щодо посилення обороноздатності за участю президента України Петра Порошенка, передає УНІАН.

Цигикал розповів, що в пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю. «На сьогоднішній день обмежено в’їзд іноземців, перш за все, громадян Російської Федерації. Не пропускають громадян Російської Федерації — осіб чоловічої статі у віці до 60 років», — сказав глава ДПСУ.

Цигикал додав, що російських громадян будуть пропускати у разі виникнення обставин гуманітарного характеру, наприклад, якщо вони їдуть на похорон. Всі виключні обставини чітко прописані в інструкції для прикордонних служб. 

Крім того в районах операції Об’єднаних сил посилені режимні заходи, в тому числі і на зеленому кордоні, і в інших прикордонно-контрольованих районах. Спільно з національною поліцією створюються додаткові контрольні пости при в’їзді в прикордонні райони з метою перевірки транспортних засобів.

Print Friendly, PDF & Email