Угорщина запроваджує заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України. Про це повідомив новообраний прем’єр-міністр Петер Мадяр.
Уряд країни ухвалив відповідне рішення в межах політики захисту внутрішнього ринку та місцевих виробників.
“Уряд відкликає намір Угорщини вийти з Міжнародного кримінального суду та забороняє імпорт сільськогосподарської продукції з України”, – зазначив Мадяр у допис у Фейсбук.
Влада Угорщини неодноразово заявляла про невдоволення зростанням обсягів української продукції на внутрішньому ринку.
У Будапешті пояснили, що імпорт тисне на місцевих виробників, впливаючи на ціни всередині країни.
Нині питання українського аграрного експорту залишається предметом суперечок серед низки країн Східної Європи та структурами ЄС.






























