Росія внесла Угорщину до списку "недружніх країн" за участь у санкціях Євросоюзу. Про це сказав російський посол у Будапешті Євген Станіславов у коментарі пропагандистському агентству РИА Новости у четвер, 30 березня.

За його словами, керівництво Угорщини "демонструє прагматичну позицію" у своїй зовнішній політиці, але "зазнає тиску" з боку союзників із Євросоюзу та НАТО.

"Факт залишається фактом: Угорщина підписалася під усіма антиросійськими санкційними пакетами Брюсселя і змушена їх суворо виконувати. Саме тому вона віднесена до категорії недружніх Росії країн, на адресу яких можуть застосовуватись наші заходи у відповідь", - сказав Станіславов.

Він стверджує, що запровадження санкцій негативно вплинуло на всі сфери співпраці Москви та Будапешта - від економіки до людських контактів.

Станіславов також поскаржився, що через санкції дедалі більше страждає робота російського посольства в Угорщині.

"Але ми залишаємося оптимістами і навіть на цьому фоні продовжуємо прагнути конструктивної взаємодії з Угорщиною та тримати канали діалогу відкритими", – додав посол.

На цю інформацію вже відреагував радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.

"Перебування у списку "недружніх у РФ країн" - це знак якості. Це неприйняття корупції, тортур, мародерства, неконтрольованої агресії та вбивств невинних людей", - написав він у Twitter.

Подоляк вважає, що чим ближче Україна до перемоги, тим більше країн потрапить до російського списку "недружніх".

Print Friendly, PDF & Email