У українського контрнаступу немає жодних графіків або дедлайнів, а просування на фронті є складним на тлі щільної замінованості земель противником. Про це у середу, 2 серпня, заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

Коментуючи публікації, що час від часу з’являються в західних медіа, про нібито повільний контрнаступ ЗСУ, Данілов наголосив, що ніхто не може встановлювати для України жодних дедлайнів, і жодного графіка наступу не існує.

Він додав, що про таке зазвичай люблять розповідати люди, які не розуміють, що таке війна.

"Нам ніхто дедлайни, окрім нас самих, ставити не може, це по-перше. По-друге, ніякого графіку не існує. По-третє, коли починаються такі розмови, маємо на увазі, що це розповідають люди, які не розуміють, що таке війна.

Є військові дії, вони складні, важкі. Командир вирішує, в який спосіб йому діяти на тому чи іншому напрямку з урахування загального завдання, яке ставиться", - сказав він.

Секретар РНБО наголосив, що росіяни добре підготувалися до наступу ЗСУ.

"Ворог дуже потужно підготувався, величезна кількість територій замінована. Кількість мін, що є на території, яку треба подолати нашим військовим, просто шалена. В середньому 3-4-5 мін є на одному квадратному метрі", - сказав Данілов.

Print Friendly, PDF & Email