ВАКС стягнув у дохід держави рухоме, нерухоме майно та кошти екс-президента та наближених до нього осіб.
Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави рухоме, нерухоме майно та кошти колишнього президента України Віктора Януковича, задовольнивши позов Міністерства юстиції. Про це увечері у середу, 14 грудня, повідомила прес-служба відомства.

"Так, ВАКС стягнув у дохід держави рухоме, нерухоме майно та кошти, а саме – Центр відпочинку та здоров’я та житловий булинок (площею 825,8 кв.м), що знаходяться у с. Нові Петрівці (Вишгородський район, Київська область), декілька машиномісць у підземному паркінгу, квартиру, будинок, судно марки “Бриг”, 100% частки у статутному капіталі ТОВ “Танталіт”,а також у ТОВ “Дом Лєсніка”, грошові кошти у сумі 31 047 676,73 грн та 84 964,60 дол США", - повідомили у ВАКС.

Там також додали, що у екс-президента конфіскували 537 історико-культурних та матеріальних цінностей, творів мистецтва (картини, антикварні меблі тощо). Їх оціночна вартість складає понад 18 мільйонів 778 тисяч євро.

У Центрі протидії корупції уточнили, що у Януковича конфіскували:
Межигір’я, зокрема знамениту Хонку
готельно-ресторанний комплекс у Сухолуччі
квартиру на Оболонській набережній
паркомісця
31 млн грн та 84,9 тисяч доларів на банківських рахунках
100% часток у статутному капіталі ТОВ “Танталіт” та “Будинок Лісника”
537 культурних цінностей на 18,7 млн євро (книги, ікони, картини, антикварні меблі, годинники, вази, шаблі, рушниці і навіть гармата 19 століття).
Рішення ухвалили судді Віталій Крикливий, Віктор Ногачевський та Віктор Маслов. Як зазначили у ЦПК, більшість активів вдалося конфіскувати завдяки якісній роботі детективів НАБУ в рамках кримінального провадження щодо Межигір'я.

Print Friendly, PDF & Email