Тимчасові контрольовані обмеження усіх категорій споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях необхідні для зменшення навантаження на мережі.
У Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях задля уникнення повторних аварій запроваджують тимчасові обмеження електропостачання. Про це ввечері у середу, 2 листопада, повідомили у НЕК Укренерго.

У компанії наголосили, що були змушені надати операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання усіх категорій споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Зазначається, що тимчасові контрольовані обмеження усіх категорій споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, підтримати постійне балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як мережі були пошкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

В Укренерго додали, що це дає можливість енергетикам якнайшвидше відновити пошкоджені енергооб'єкти.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email