Командувач Збройних сил США в Європі генерал Крістофер Каволі та голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі дали високу оцінку контрнаступу ЗСУ. Про це у вівторок, 13 вересня, повідомив головнокомандувач української армії Валерій Залужний.

За словами генерала, напередодні він провів дві телефонні розмови зі згаданими американськими військовими.

«Вкотре подякував за підтримку США у боротьбі українського народу за незалежність. Також поінформував про оперативну обстановку. Зауважив, що ситуація напружена, але повністю контрольована», — інформував Залужний.

Каволі та Міллі, у свою чергу, запевнили українського колегу у незмінній підтримці Сполучених Штатів щодо подальшого надання військової допомоги Україні.

Як повідомлялося, США спільно із союзниками обговорюють можливість надання Україні засобів протиповітряної оборони та винищувачів.

 

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email