Вміст чергового пакета військової допомоги Вашингтон узгоджує з Києвом, наголосили у Білому домі.

Найближчими днями США надішлють Україні новий пакет військової допомоги. Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки Білого дому Джон Кірбі на прес-конференції у вівторок, 13 вересня.

«Я справді думаю, що ви побачите тут ще один (пакет військової допомоги — ред.) у наступні дні», — сказав представник Вашингтона.

Кірбі зазначив, що Штати активно консультуються з Україною щодо вмісту таких пакетів допомоги.

«З українцями йдуть обговорення у режимі реального часу щодо того, в чому полягають їхні потреби у військовій сфері», — уточнив він.

Нарешті, координатор підкреслив, що низка систем зброї та військової техніки, поставлених Вашингтоном Києву в останні тижні та місяці, «довела свою високу ефективність і відіграла фактично ключову роль у проведенні як оборонних, так і наступальних операцій».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email