Українські захисники отримали майже все, що запитували. Йдеться, зокрема, про бронетехніку, артилерію, системи ППО, боєприпаси, а також організацію навчань українських військових.
Сполучені Штати налаштовані на продовження військової підтримки України і велику увагу приділяють наданню засобів протиповітряної оборони. Про це під час брифінгу у Вашингтоні заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Укрінформ.

Він наголосив, що українські захисники змогли збити більшість крилатих ракет, випущених окупантами упродовж останніх 2-3 діб, завдяки засобам ППО, що були надані Штатами та іншими країнами.

"Тож ми продовжуємо зосереджуватися на цьому", – наголосив Кірбі.

За його словами, Вашингтон доклав усіх зусиль, щоб забезпечити Україну засобами для проведення контрнаступу. Кірбі додав, що українські захисники отримали майже все, що запитували. Йдеться, зокрема, про бронетехніку, артилерію, системи ППО, боєприпаси, а також організацію навчань українських військових.

"Ми зробили все можливе. Але це не означає, що ми зупинимося, це не означає, що ми все завершили", – зазначив Кірбі, пообіцявши подальшу підтримку з боку Сполучених Штатів.

Print Friendly, PDF & Email