Як випливає з матеріалів справи, в 2016 році мешканка округу Беррон, штат Вісконсін, Анджела Керролл вирішила в судовому порядку змінити умови договору про опіку над своїм сином.  Про це пише телеграм-канал Блог юриста. 

У позові жінка зажадала права одноосібної опіки та виплати аліментів від батька дитини. Вона також заявила про образи і приниження з боку колишнього партнера. Сам відповідач це заперечував. Справа опинилася в провадженні окружного судді Майкла Бітні.

У 2017 році, через три дні після того, як сторони представили письмові пояснення за позовом, суддя прийняв запит позивачки на дружбу в соцмережі Facebook. Остання лайкнула 18 суддівських постів і залишила два коментаря на сторінці судді.

Через місяць Бітні виніс рішення на користь Керролл. Батько, в свою чергу, звинуватив суддю в упередженості і зажадав від нього перегляду справи, але отримав відмову. Після цього він звернувся до Апеляційного суду штату.

Колегія дійшла висновку, що Бітні, погодившись на дружбу з позивачкою в Facebook, обгрунтовано змусив відповідача сумніватися в своїй неупередженості та повернула справу на новий розгляд в іншому складі суду.

Читайте також: Найпоширеніші причини відмови у субсидії: перелік 

Print Friendly, PDF & Email