Для розгляду справи Уляни Супрун було призначено нового суддю. Про це у Facebook повідомив суддя-спікер Окружного адміністративного суду Богдан Санін.

«Як і очікувалось, сьогодні було визначено нового суддю по «Справі Супрун» (№640/463/19 за позовом народного депутата І. Мосійчука до в.о. Міністра охорони здоров’я України У. Супрун).

Наразі справу розподілено на суддю Т. Скочок», – написав він. 

Крім того Санін повідомив, що у справі відбувся новий поворот: Мосійчук подав ще один позов, відповідачем у якому виступає Прем’єр-міністр України. 

 «Здається, що надалі ми будемо називати вказану справу, як «Справа Супрун. Єпізод 1», і ось чому:

— до ОАСК надійшов позов від І. Мосійчука в якому Відповідачем визначено Прем’єр-міністра України, в.о. Міністра охорони здоров’я України У. Супрун вказана як третя особа (справа №640/1748/19);

— до ОАСК надійшов позов від І. Мосійчука в якому Відповідачем визначено в.о. Міністра охорони здоров’я України У. Супрун (справа №640/1766/19);

— до ОАСК надійшов позов від О. Ленського, в якому Відповідачем визначено в.о. Міністра охорони здоров’я України У. Супрун (справа №640/2709/19)», – повідомив суддя. 

Нагадаємо, що 14 лютого Окружний адміністративний суд дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я.

Print Friendly, PDF & Email