Число університетів материкової частини Китаю, які увійшли до списку 100 провідних університетів світу, зросло цього року з 6 до 7.

Про це свідчать дані опублікованого днями університетського рейтингу World University Rankings 2023 британського журналу Times Higher Education, повідомляє "Сіньхуа".

Університет Цінхуа та Пекінський університет, що увійшли до рейтингу, зайняли в ньому 16-у та 17-у позиції відповідно.

Іншими китайськими вишами у рейтингу стали Університет Фудань, Шанхайський транспортний університет, Чжецзянський університет, Китайський науково-технічний університет та Нанкінський університет.

Як повідомила газета Evening Standard з посиланням на директора з менеджменту знань Times Higher Education Філа Бейті університети Східної Азії та Середнього Сходу посилюють свої позиції.

До рейтингу увійшли 1799 університетів зі 104 країн та регіонів, завдяки чому він став одним із найбільших та найбільш представницьких рейтингів вузів у світі.

У ньому оцінюються п'ять ключових аспектів роботи ВНЗ: викладання, наукові дослідження, цитування, міжнародний імідж та професійні доходи.

Перше та друге місця у нинішньому рейтингу посіли Оксфордський та Гарвардський університети. Третє місце поділили Кембриджський та Стенфордський університети.

Print Friendly, PDF & Email