За матеріалами порталу «Крапка» повідомляється, що працівники ТОВ “Технопривод”, що у селі Городок Рівненському районі, вже кілька днів не можуть потрапити на роботу. Адже одного вечора по завершенню робочого дня без жодних попереджень і пояснень правоохоронці познімали замки та опломбували приміщення, яке орендує підприємство. Шукати правди та захисту люди прийшли до районних чиновників. Працівники налаштовані рішуче. Кажуть, що якщо їх звернення у Рівненській РДА та райраді проігнорують – підуть пікетувати прокуратуру та обласну поліцію.

Так, за словами директора ТОВ “Технопривод” Володимира Харчука, ввечері 1 лютого йому повідомив охоронець, що приїхали працівники поліції та опломбували всі виробничі приміщення.

«Правоохоронці приїхали десь о 7 годині вечора на територію колишнього тракторного заводу, яку ми орендуємо, коли працівників вже не було. Зрозуміло, що якби люди працювали, то їх би ніхто не пустив і не дозволив би блокувати нашу роботу. Правоохоронці працювали там приблизно до 10 години вечора. Ми виробниче підприємство – у приміщеннях зберігається сировина, виготовлена продукція, обладнання тощо. Хто нам компенсує збитки від того, що з понеділка люди не працюють, зупинено виробництво та ми не можемо вчасно поставити продукцію? Тому вимагаємо керівництво Рівненської РДА та райради втрутитися у ситуацію і вирішити її, адже те, що відбувається вважаємо незаконним. Вже потім нам сказали, що тривають судові процеси і тому на майно колишнього тракторного заводу накладено арешт. А поки хтось влаштовує “розборки” люди залишаються без роботи, а підприємство зазнає збитків», – зазначив Володимир Харчук.

Як повідомили у відділі комунікації ГУ НП в Рівненській області, у рамках кримінальних проваджень, розпочатих за частиною 2 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), статті 356, частини 3 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України 1 лютого був проведений санкціонований обшук в об’єкті нерухомості, що розташований у селі Городок Рівненського району. Оскільки обшук проводився без участі власника, після завершення необхідних слідчих дій приміщення було опечатано, аби запобігти проникненню сторонніх осіб. Досудове розслідування триває.

Print Friendly, PDF & Email