У російському місті Югра спалахнула масштабна пожежа на місцевій нафтопереробної станції; площа горіння становить понад тисячу квадратних метрів, горять резервуар з нафтою і адміністративні будівлі, на які перекинувся вогонь.

Пожежа почалася на центральному пункті збору нафти — один із резервуарів, на якому проводилися планові ремонтні роботи, розгерметизувався і загорівся. На місце НП прибули пожежники, вони захищають від стихії окремо стоять резервуари і адміністративно-виробничі будівлі, повідомляють в МНС Росії.

«У ліквідації пожежі задіяно 93 осіб та 32 одиниці спеціальної техніки. Проведені дії дозволяють не допустити збільшення площі пожежі, на даний момент горіння відбувається на 1 тисячі квадратних метрів. Робота з усуненню наслідків події триває», сказано в повідомленні.

На даний момент постраждалих троє: одна людина звернувся за медичною допомогою, її стан задовільний, ще два «важких» пацієнта транспортуються до окружної лікарні Нижньовартівська «, — заявив директор департаменту охорони здоров’я Югри Олексій Добровольський.

Як повідомлялося раніше, Ввечері 25 жовтня на харківському підприємстві «Технокоммет» почалася сильна пожежа,  Від вогню загинула одна людина, ще шестеро було врятовано.

До гасіння пожежі було залучено 52 рятувальників і 12 одиниць техніки. На місці пожежі працювала оперативна група Головного управління ДСНС в Харківській області. Як відзначають пожежники вогонь на площі у 1000 квадратних метрів вдалося ліквідувати в 21:35. Постраждалі з опіками різної ступені важкості були госпіталізовані.

Print Friendly, PDF & Email