Україна не братиме участі в «Євробаченні — 2020», якщо в цьому році перемогу здобуде учасник від Росії. Про це в четвер заявила член правління громадського мовника України — Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) — Олександра Кольцова, пише ТАСС.

«Якщо переможе РФ, то я пропоную [в наступному році] просто робити конкурс «Краща пісня України «, тому що ми не поїдемо на «Євробачення «, — зазначила вона в ефірі телеканалу» Прямий «.

Напередодні НГТУ повідомила, що Україна відмовилася брати участь в міжнародному конкурсі «Євробачення», який в цьому році пройде в Ізраїлі. Це пов’язано з тим, що переможниця національного відбору Maruv не погодилась поїхати на конкурс в зв’язку з тим, що її не влаштував запропонований НСТУ контракт, який містить жорсткі умови.

Крім відмови від гастролей в РФ, їй заборонялося без дозволу спілкуватися з журналістами, імпровізувати на сцені, крім того, вона повинна була «виконувати будь-які вимоги і вказівки НСТУ.

Контракт також передбачав великий штраф за невиконання його умов, в той час як фінансовий тягар за участь повністю лягало на виконавця. При цьому піар-менеджер минулорічного представника України на конкурсі — Melovin — повідомив, що його контракт відрізнявся від запропонованого Maruv.

НСТУ не вдалося укласти контракти і з двома іншими фіналістами нацвідбору — колективом Freedom Jazz і групою Kazka.

Print Friendly, PDF & Email