Нещодавно один з новообраних "Cлуг народу", Данило Гетманцев, розповів, як гіпотетично можна легалізувати усі доходи, приховані від держави.

За його словами, у цьому допоможе обов’язкове декларування для громадян, а також так звані "нульові декларації", котрі по суті є податковою амністією капіталів.

Гетманцев зазначає, що нині одним зі способів ухиляння від сплати податків є отримання зарплати у конвертах. Нульові декларації дозволяють розпочати все з "чистого аркуша". Для цього потрібно буде задекларувати всю наявну суму, сплатити з неї податок та покласти на банківський рахунок.

Нардеп розповідає, що "нульові декларації" можуть ввести вже наступного року – законопроект повністю готовий, залишається лише кілька принципових моментів – розмір ставок і форма легалізації активів.

У команді “Слуги народу” також планують ввести обов’язкове декларування через рік-два після податкової амністії. Данило Гетманцев анонсує, що це буде “сімейне декларування” – сплата податків за родину в цілому, і воно буде вигіднішим за поточну систему оподаткування доходів.

Print Friendly, PDF & Email