Сестра диктатора Північної Кореї заявила, що "українська влада, охоплена невиліковною манією величі, вважає, що здатна перемогти Росію".
Сестра глави КНДР Кім Чен Ина, Кім Йо Чжон, звинуватила президента України Володимира Зеленського в тому, що він "грає в азартні ігри" з долею своєї країни через одну з петицій на сайті президента. Про це повідомляє державна агенція КНДР KCNA.

Так, сестра Кім Чен Ина, яка обіймає в країні посаду заступника завідувача відділу пропаганди та агітації ЦК Трудової партії, помітила на сайті президента розміщену 30 березня петицію із закликом розмістити ядерну зброю від США на території України або зробити Україну державою з власним ядерним озброєнням. Станом на 1 квітня петиція набрала трохи більше 700 голосів при необхідних для розгляду 25 тисячах.

Кім Йо Чжон назвала розміщення петиції "продуктом зловісної політичної змови влади Зеленського".

"Українська влада, охоплена невиліковною манією величі, що вона здатна перемогти Росію, несе ядерну катастрофу, яка загрожує їхньому існуванню", - заявила сестра Кім Чен Ина.

За її словами, "розмови Зеленського про розміщення ядерної зброї США і самостійну розробку ядерної зброї є проявом її дуже небезпечної політичної амбіції продовжити свої дні за будь-яку ціну, граючи в азартні ігри з долею своєї країни і народу".

Як відомо, зареєструвати петицію на сайті президента може будь-який громадянин України. Однак на розгляд глави держави потрапляють лише ті, які набирають 25 тисяч голосів, що, втім, не означає їхнього задовільнення.

Print Friendly, PDF & Email