9 червня в центрі Києва відбудеться вже традиційне для столиці Свято вулиці Костьольної. Фестиваль присвячений Дню Франкофонії 2019 розпочнеться о 10:00 на однойменній вулиці Костьольній, яка з цього приводу буде перекрита і лише на день стане повністю пішохідною. 

Як обіцяють організатори – сім’я ресторанів  FAMILLE Très FRANÇAIS – цей день пройде у форматі європейського ярмарку з французьким шармом. 

«Цього року нашому фестивалю виповнюється 5 років! Звичайно ж, цифра зобов'язує. На гостей чекає ще більше музики, активностей, веселощів і більше франкофонії! Ми руйнуємо стереотипи та, разом з новими країнами-учасниками доводимо: щоб безмежно любити Францію зовсім не обов'язково народитися з французьким паспортом», – стверджують у Très. 

Гостей заходу чекатиме не тільки смачна та вишукана французька кухня але й цікава програма, до якої увійдуть яскравий ярмарок hand-made, театральні перформанси, українські та іноземні виконавці на двох сценах, балетна вистава, крута фотозона, майстер-класи, дегустації, дитяча зона з розвагами та воркшопами, арт виставка, фудкорт з делікатесами з усього світу, освітня зона франкомовних країн і ще більше розваг.

«Не обійдеться й без приємних сюрпризів, – розповідають організатори. – Спільно з головним партнером Свята, авіакомпанією Aigle Azur,  ми розігруємо два квитки з Києва до Парижа! Анонсуємо переможця та вручимо виграш прямо зі сцени, о 19:00!»

Захід відбудеться за підтримки Посольств Бельгії, В'єтнаму, Канади, ОАЕ, Франції, Хорватії, Швейцарії, а також Французького інституту в Україні та Київської міської державної адміністрації!

Крім того ярмарок має благодійний характер. Цього року фестиваль підтримує фонд «Таблеточки», який захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні!

Print Friendly, PDF & Email