У засіданні круглого столу взяли участь Надзвичайні Повноважні Посли з ряду країн світу, відомі політики, промисловці та вчені. Основними темами круглого столу стали — модернізація національної економіки України та план заходів щодо розвитку транзитного потенціалу країни, зокрема через реалізацію міжнародного інфраструктурного проекту  високошвидкісної магістралі Шовкового шляху.

“Будівництво високошвидкісної магістралі Шовкового шляху – це перший міжнародний проект, в якому ініціатива походить від України і від якого країна може отримати чимало економічних преференцій”, – зазначив президент Асоціації “Високошвидкісні магістралі” Віктор Мироненко.

«Тематика нашого засідання має стратегічне значення…Україна має величезний і потужний транзитний потенціал. Не тільки з точки зору географічного положення, але і з точки зору потенціалу науково-технічного, кадрового та наявності транспортної інфраструктури. Тому проект будівництва високошвидкісної  міжнародної транспортної магістралі ми вважаємо дуже важливим для України…», —  зазначив під час виступу Голова Української спілки промисловців та підприємців Анатолій Кінах.

Print Friendly, PDF & Email