У Кабінеті міністрів відзначають, що вже сьогодні в Україні є всі передумови для того, щоб в 2020 році істотно підвищити рівень мінімальної зарплати.
Про це пишуть АіФ Україна.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зазначає, що Україна сьогодні має всі передумови для того, щоб в 2020 році підняти рівень мінімальної зарплати до семи тисяч гривень. Про це він повідомив в ефірі одного з українських телеканалів.

На думку віце-прем’єра, уряд має можливість зробити так, щоб в 2020 році підняти мінімальний рівень заробітної плати до семи тисяч гривень. Розенко зазначає, що Кабмін передає економіку новому уряду в стадії стрімкого зростання і показник зростання ВВП становить 4,6% — що є найкращим показником за останні сім років.

«Це означає, що сьогодні є всі можливості, щоб планувати зростання мінімальної заробітної плати значно більшими темпами, ніж раніше. Я вважаю, що наступний Уряд зафіксувати в проекті Державного бюджету України на наступний рік розмір мінімальної заробітної плати не менше 6,5 тисячі гривень на старті, а протягом року довести її до 7000 гривень »- повідомив Розенко.

Print Friendly, PDF & Email