У Харкові виник скандал в школі №67 — там група батьків виступила проти роботи директора і вчителів, домігшись звільнення директора. В знак протесту 22 вчителя також написали заяви на звільнення і тепер батьки школи розділилися на два табори.
Одна група батьків поскаржилася в райвно на керівництво школи №67, причому, як пояснили батьки, — вони роблять це постійно. Департаменту освіти все це набридло і вони змусили директора написати заяву на звільнення. Однак таке рішення не підтримали педагоги і також написали заяви, всього звільняється 22 людини.

«Конфлікт триває давно. Є група мам, які регулярно пишуть скарги. Місту набридло вирішувати ці нескінченні проблеми і вирішили звільнити директора … Діти прийшли додому, ридали, говорили, що іншого вчителі не хочуть »- розповів один з батьків.

Ініціативна група зібралася біля стін школи, скандуючи «Поверніть нам директора», і записала відкрите звернення до департаменту освіти.

Як розповіли батьки, їх поставили перед фактом, що після вихідних школі доведеться працювати без директора, завуча, значної частини педагогічного колективу. Батьки покладають великі надії на зустріч з представниками райвно 26 грудня. Саме на ній все зважитися — чи залишиться директор на своєму місці разом з вчителями, або школа працюватиме обмеженим складом.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email