Ракетних запасів у армії держави-терориста Росії залишилося ще на дві-три масовані атаки по Україні. Про це заявив голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

"Вони вже застосували менше ракет, ніж у попередніх хвилях. Це означає, що вони чітко розуміють, що цифри, які я вам зараз озвучую, це абсолютна правда. Їм потрібно зменшувати кількість для того, щоб тримати хоч якусь імітацію інтенсивності ракетних атак", - сказав він.

Буданов заявив, що окупанти постійно збільшують терміни між ракетними атаками. Більше того, ворог зменшує кількість ракет в одному залпі.

"Всі пам'ятають: атаки були по понеділках, потім ракетні удари по Україні були раз на 10 днів, далі раз на 14-15 днів. Тобто вони постійно збільшують термін і зменшують кількість ракет в одному залпі. Це робиться для того, щоб імітувати ситуацію, що нібито армія РФ ще може завдавати ракетної загрози українцям", - пояснив глава ГУР.

Також, за словами Буданова, на сьогоднішній день у росіян залишилося близько півтори сотні ракет.

"За дуже сприятливих умов росіяни на місяць можуть виробляти сумарно до 50 ракет типу Х-101 та Калібр. Тобто на одну ракетну атаку по Україні росіянам потрібно працювати півтора-два місяці", - додав він.

Print Friendly, PDF & Email