Джо Байден разом із союзниками готовий зустрітися з російським президентом, якщо той виявить готовність закінчити війну.
Президент США Джо Байден готовий зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним, якщо він продемонструє готовність покласти край війні. Про це на брифінгу в п'ятницю, 2 грудня, заявив речник Держдепартаменту Нед Прайс, повідомляє Укрінформ.

"Те, що сказав президент Байден учора – якщо президент Путін готовий припинити цю війну в Україні, ми зі свого боку готові приєднатися до дипломатії. Включно з можливими переговорами (Байдена – ред.) з президентом Путіним", - зазначив Прайс.

Водночас, США будуть проводити такі переговори щодо тісної координації з союзниками по НАТО та Україною.

"Нічого про Україну без України", - нагадав чиновник принцип, яким керується американська сторона з будь-яких переговорів щодо українського питання.

Також США ніколи не визнають спроб незаконної анексії Росією українських територій, які вона окупувала після 2014 року.

Але зараз РФ вже чітко дає зрозуміти, що вона не налаштована на конструктивний діалог та дипломатію.

"Тому разом з нашими партнерами та союзниками ми зосереджені на тому, щоб притягнути РФ до відповідальності за її злочини, підтримати Україну в її зусиллях захиститися від російської агресії, а також зменшити вплив впливу війни, розв'язаної Путіним на решту світу", - резюмував представник Держдеп США.

Print Friendly, PDF & Email