20 лютого в Києві відбулася  перша презентація для ЗМІ та передача 35 інноваційних комплексів радіоліній керування вибуховими пристроями Силам територіальної оборони. Виготовлення найбільшої партії інженерно-саперних систем ПК-8 вартістю 1,75 млн грн було профінансовано Concord Fintech Solutions.

Інженерно-саперна система ПК-8 - це унікальна українська розробка, яка переважає ворожі аналоги за всіма показниками. Її основне призначення – бездротове дистанційне керування мінними полями та поодинокими зарядами. Система може працювати в умовах радіоелектронної боротьби (РЕБ), підривати об’єкти на відстані до 4 км і навіть слугувати ретранслятором. Технічні особливості, кількість модифікацій і національне виробництво роблять саперну систему ПК-8 багатоцільовою та надійною зброєю для ЗСУ. Завдяки фінансовій підтримці Concord Fintech Solutions сили ТрО забезпечили базові потреби в таких системах, що посилить обороноздатність держави в умовах війні. 

Concord Fintech Solutions – перша в Україні відкрита фінтех-екосистема,  платформою якої є ConcordBank. Співзасновниця Concord Fintech Solutions - Олена Сосєдка, входить до ТОП-50 найвпливовіших жінок FinTech (за версією Української асоціації фінтех-компаній (UAFIC). 

На потреби української армії та лікарень CFS регулярно спрямовує значну частину свого прибутку (у деякі місяці – до 50%). Основне фінансування бере на себе ConcordBank, який є ядром та платформою фінтех-екосистеми. До благодійних ініціатив також долучаються клієнти та партнери компанії. Загалом Concord Fintech Solutions  за 11 місяців війни інвестувала в Перемогу близько 100 млн грн, з яких 90,3 млн грн - внесок  ConcordBank.

Головним оператором благодійної допомоги виступає Біржа Благодійності «ДоброДій». яка також є частиною CFS. Флагманським продуктом екосистеми - є цифровий банк NEOBANK, який також став для клієнтів  зручною платформою для благодійності та підтримки ЗСУ. 

За системну підтримку підрозділів територіальної оборони представники CFS отримали подяки від командування Сил ТрО ЗСУ.

«Для нас гордість бути причетними до виробництва інноваційних саперних систем ПК-8. Як банк та фінтех, ми розуміємо можливості та важливість сучасних технологій. Ми застосовуємо їх у своїй роботі, створюючи цифрові сервіси та продукти, які допомагають тримати економічний фронт. У той самий час важливу роботу виконують національні конструктори та виробники, які створюють і модернізують технології для захисту України. Саме тому ми виокремили для себе такий напрямок як «Технології для Перемоги», де підтримуємо українських інженерів та розробників у розвитку вітчизняних військових прогресивних технологій», – зазначає Юрій Задоя, Голова правління ConcordBank.

Concord Fintech Solutions вже посилювала підрозділи ЗСУ українськими розробками: 

  • 2 авіаційних розвідувальних комплекси «Чаклун», які розробляли та вдосконалювали з початку війни дніпровські конструктори.
  • разом з клієнтами NEOBANK зібрали кошти на придбання  вітчизняного дрона-бомбардувальника "Кажан". 

Також серед переданого ЗСУ за час війни – кілька БПЛА, 40+ квадрокоптерів, 50+ тепловізорів та 30 радіостанцій, зарядні станції, генератори, екіпірування, будівельні матеріали та інструменти тощо.

«Наразі CFS та ConcordBank розглядають можливість фінансування виробництва в Україні партії підривних машинок «ВИХОР» для Сил територіальної оборони ЗСУ. Йдеться про 180 комплектів вартістю 3,6 млн грн» - повідомив Юрій Задоя. 

Print Friendly, PDF & Email