Губернатор Бєлгородської області Росії В'ячеслав Гладков заявив, що в регіоні запроваджено режим контртерористичної операції.

Про це він повідомив у Telegram.

"З метою гарантування безпеки громадян у Бєлгородській області відсьогодні запроваджено правовий режим контртерористичної операції, який встановлює спеціальні заходи та тимчасові обмеження. Починаючи від перевірки у фізичних осіб документів, що посвідчують їхню особу, і закінчуючи зупиненням діяльності небезпечних виробництв і організацій, у яких використовуються вибухові, радіоактивні, хімічно та біологічно небезпечні речовини", - написав Гладков.

Перед цим він повідомив, що на території області нібито було збито бузпілотник. Постраждалих, за його словами, немає.

Ше раніше Гладков написав, що постраждалі були в Грайвороні - у результаті вибухів було поранено двох чоловіків та жінку. Також він повідомляв про пошкодження приватних будинків, будівлю адміністрації.

Увечері в ефірі національного телеамрафону представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов повідомив, що росіяни терміново евакуюють сховище ядерних боєприпасів із Бєлгородської області.

"У терміновому режимі об’єкт "Бєлгород-22" - сховище ядерних боєприпасів - рашисти так само евакуюють. Воно неподалік Грайворона", - сказав Юсов.

Він також повідомив про "елементи паніки" у представників російського керівництва. Про це, зокрема, свідчить евакуація місцевого населення.

Print Friendly, PDF & Email