У столиці Болгарії Софії поліцейські заборонили проукраїнським активістам, які вимагали від Росії звільнення моряків, влаштовувати акцію біля новорічної ялинки.

Як повідомляє Главред з посиланням на болгарське видання Faktor.bg, учасники протесту розвісили на ялинці в знак протесту проти агресії Росії листівки, кораблики і прапорці.

У ЗМІ підкреслюють, що вибір місця для акції проукраїнськи налаштовані громадяни обрали не випадково. Новорічна ялинка в центрі Софії стала подарунком від посла Росії в Болгарії Анатолія Макарова, який презентував її від імені уряду Москви.

Учасники акції протесту зібралися близько встановленої під патронатом Росії новорічною ялинкою і розвісили на ній символічні кораблики з іменами полонених українських моряків, а також листівки з гаслами проти російської агресії і невеликі прапори Українию.

Однак до центральної ялинки Софії хтось викликав поліцію, яка заборонила активістам продовжувати акцію протесту. Правоохоронці зірвали з дерева все листівки, кораблики, прапорці та записали імена активістів. Відзначається, що учасники акції в недалекому майбутньому отримають повістки для явки в правоохоронні органи Софії.

Print Friendly, PDF & Email