У Білому домі вітають заяву спікера Палати представників республіканця Кевіна Маккарті про необхідність подальшої масштабної підтримки України. Так прокоментувала виступ лідера нижньої палати Конгресу США речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, передає Голос Америки.

"Ми раді почути, що спікер Маккарті погоджується з тим, що продовжувати підтримку України – життєво важливо. Було приємно чути, як він відкинув пропаганду, яку поширюють російські державні ЗМІ", - сказала Жан-П’єр.

Вона нагадала, що впродовж останнього року президент Байден згуртував світ на підтримку України, яка протистоїть російській агресії. І широка двопартійна підтримка, яку демонстрував Конгрес США, була критично необхідною для цих зусиль.

"Важливо, щоби ця підтримка продовжувалася, і ми безумовно раді почути це від спікера Маккарті", - підкреслила речниця Білого дому.

Таким чином вона прокоментувала відповідь Маккарті російському журналісту, який нагадав заяву спікера Палати представників про те, що США не повинні виписувати Україні "безлімітний чек", та спробував наголосити на тому, що Маккарті нібито не підтримує постачання зброї Києву. Маккарті різко відповів журналісту, заперечивши його трактування своєї заяви.

"Ні, я голосую за допомогу Україні. Я підтримую допомогу Україні. Я не підтримую те, що ваша країна зробила з Україною. Я також не підтримую вбивство вами дітей".

Маккарті також пообіцяв, що підтримка України з боку США триватиме й надалі.

Print Friendly, PDF & Email