Туреччина повідомила про ймовірну загибель двох українців. Посольство України перевіряє цю інформацію та встановлює особи загиблих. Про це повідомив представник Міністерства закордонних справ (МЗС) України Олег Ніколенко на своїй Facebook-сторінці у вівторок, 7 лютого.

За його словами, відомству відомо також про чотирьох постраждалих українців – вони дістали легкі тілесні ушкодження, загрози їхньому життю немає, госпіталізації вони не потребують. Постраждалі забезпечені тимчасовим житлом і продуктами харчування.

Речник МЗС додав, що дипломати нині розшукали 38 громадян України. Крім того, вони взаємодіють із турецькими рятувальними службами для пошуку ще 19 українців, які не виходять на зв'язок.

Ніколенко додав, що міністерство готується відправити українських консулів у місто Газіантеп.

"Дипломати посольства зможуть прибути в зону стихійного лиха, щойно розв'яжеться ситуація на тлі оголошеного режиму надзвичайного стану в Туреччині. Консули координуватимуть на місці допомогу громадянам України, доставлять їм теплі речі і предмети першої необхідності. На зворотному шляху посольство планує вивезти своїм автотранспортом тих українців, які висловлять бажання переїхати в інші регіони Туреччини", – підсумував він.

Print Friendly, PDF & Email