Президент США Дональд Трамп заявив, що Туреччина знищить бойовиків «Ісламської держави», які все ще залишаються в Сирії після того, як США виведуть свої війська з країни, передає Голос Америки.

Трамп написав у Твіттері, що президент Туреччини Реджеп  Ердоган рішуче запевнив його, що він викорінить те, що залишилося від «Ісламської держави» в Сирії.

«А це людина, яка може зробити це, — додав він. — Крім того, Туреччина там «по сусідству». Наші війська повертаються додому».

Раніше в неділю Трамп повідомив, що в ході «тривалої і продуктивної телефонної розмови» обговорив з Ердоганом свій план виведення військ.

Американський лідер не повідомив деталі розмови, але написав, що він і турецький глава обговорили ситуацію з «Ісламською державою», торгівлю, а також «повільне і добре скоординоване виведення американських військ з цього району».

В адміністрації Ердогана повідомили, що він і Трамп погодилися «забезпечити координацію між військовими, дипломатами та іншими офіційними особами двох країн, щоб уникнути вакууму влади, який може виникнути в результаті зловживань у зв’язку з виведенням і перехідним періодом в Сирії

Print Friendly, PDF & Email