Не бачить необхідності зараз вводити воєнний стан Георгій Тука. Ще раніше, працюючи на Луганщині, він особисто звертався до Президента України з проханням запровадити воєнний стан, бо тоді це було справді важливо, але зараз необхідності в цьому немає.

Про це в ефірі телеканалу «ZIK» розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

«Коли я почав працювати на Луганщині, я сам безпосередньо і Жебрівський (Павло Жебрівський – голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації – ред.) декілька разів одночасно звертались до Президента з наполегливою пропозицією введення воєнного стану», – розповідає Георгій Тука.

Тому він переконаний, що коли Петро Порошенко навіть в такі досить непрості часи не погоджувався на такий крок, то не зробить цього і після затримання Володимира Рубана, якого підозрюють у плануванні терористичних актів.

«Я не бачу жодної логіки, навіщо Президенту робити це зараз. Можна по різному до нього ставитись, але людина він досить розумна, освічена, яка чудово вибудовує причинно-наслідкові ланцюжки. То ж навіщо зараз це робити?», – запитує урядовець.

Окрім цього він зазначив, що коли б у дискусії брали участь представники опозиційних сил, вони б вважали по-іншому, але це – «відверта маячня». «Врешті-решт, зробити можна все, але необхідності в цьому я не бачу жодної», – наголосив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.

Print Friendly, PDF & Email