Володимир Рубан – лише маріонетка та пішак, ним грають інші люди, прізвища яких відомі, але вони не причетні безпосередньо до подій, адже тримаються осторонь. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Гість програми розповів, що слідчих, які «відпрацьовували» Володимира Рубана, він знає ще з 2014 року. З його слів, їм спочатку відмовлялися вірити. Як заявив Георгій Тука, зброю, яку завозив Володимир Рубан, мали застосувати не лише у центрі Києва.

«Наскільки мені відомо, загальний план був такий: посіяти хаос, параліч влади. І розрахунок був на те, що в цей час, по-перше, розгублене населення, відповідно, реакція – незадоволення населення. У цей час виходять на арену будь-які опозиційні політичні партії, лідери, які закликають «Владу геть!». Але головна загроза була не в тому, що «Владу геть!», а в тому, що армію – на Київ», – заявив Георгій Тука.

Як пояснив гість програми, «щоб наводити порядок у Києві».

«Наскільки мені відомо на сьогодні, це був сценарій. Ці опозиційні лідери абсолютно не знали і не знайомі були із таким сценарієм. Це розрахунок на те, що вони абсолютно прогнозовано мали би скористатися ситуацією», – зазначив Георгій Тука.

Гість програми заявив, що Володимир Рубан – лише маріонетка та пішак, яким грають інші люди, «прізвища яких нам відомі, але вони не дочетні безпосередньо до цих подій. Вони тримаються осторонь».

«Я сподіваюсь, наступного тижня відбудуться ще затримання у цій справі. Взагалі, Рубан зі своїми наближеними до нього людьми, дуже різнобарвною публікою – і колишні працівники МВС із різних областей, які були звільнені під час люстрації, незадоволені і обізлені, і демобілізовані учасники АТО, і представники одного із добровольчих батальйонів, але відразу скажу, що вони не дочетні до свого керівництва; «спортсмени»… І от вся ця мішанина мала бути задіяна у цьому процесі», – зазначив Георгій Тука.

Нагадаємо, керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана затримали 8 березня на КПВВ «Майорськ» на Донеччині з арсеналом зброї. Шевченківський районний суд Києва взяв його під варту на 60 діб без визначення розміру застави. Голова СБУ Василь Грицак заявив, що Рубан у змові з керівництвом ОРДЛО готував масштабний теракт у центрі Києва, жертвами якого мали стати тисячі людей. У суді Володимир Рубан заявив, що його підставили.

Print Friendly, PDF & Email