Центральна виборча комісія зареєструвала ще чотирьох осіб кандидатами на пост президента України на чергових виборах 31 березня 2019 року. Відповідне рішення було прийнято під час  засідання 5 лютого, передає РБК-Україна.

Так, сьогодні комісія зареєструвала кандидатами Віктора Кривенка, який висувається від партії "Народний рух України" і Сергія Кривоноса від партії "Воїни АТО". Крім того, зареєстровано двох самовисуванців Сергія Носенко та Руслана Рігованова.

За словами глави ЦВК Тетяни Сліпачук, рішення про реєстрацію кандидатів прийняті одноголосно. Присутнім на засіданні вручили посвідчення кандидата.

Вчора, 4 лютого, Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами на пост президента Романа Безсмертного і Віктора Бондаря. 

Таким чином, станом на сьогодні були зареєстровані 34 кандидати в президенти.

Крім того ЦВК відмовила в реєстрації самовисуванцям Миколі Кобилянському, Миколі Таранцеву, Анатолію Губенку та Борису Касьяненку.

За словами членів комісії, надані цими особами документи не відповідали вимогам закону про реєстрацію кандидатами на пост президента. Іншими причинами відмов було невнесення застави або неособиста подача заяви.

Нагадаємо, що всього документи в ЦВК подали 89 осіб. 

Print Friendly, PDF & Email