Компанія Apple впритул наблизилася до нової значущої віхи в історії продукту, який донині залишається головним джерелом доходів компанії з Купертіно — цьогоріч Apple, як очікується, продасть двомільярдний iPhone.

Про це повідомляє портал ITC.ua.

Впевненість у тому, що відмітка у 2 мільярди проданих по всьому світу iPhone буде пройдена на 13-му році лінійки, висловили фахівці восьми різних аналітичних фірм. І їх припущення видається цілком переконливим.

Нагадаємо, рубіж в 1 мільярд проданих iPhone компанія Apple подолала в липні 2016 року, а за рік відзвітувала про подолання позначки в 1,2 мільярда проданих смартфонів. За перший квартал 2020 фінансового року продажі iPhone мають скласти 195 мільйонів штук, що значно перевищує первісну оцінку 186 мільйонів, в основному завдяки гарним продажам у святковий період. Якщо все складеться вдало, то загальні продажі iPhone з 2007 року досягнуть приблизно 1,9 мільярда штук.

Попри те, що загальні продажі iPhone падають кілька кварталів після пікових показників 2015-2018 років, очікується, що за підсумками минулого кварталу Apple встановить новий рекорд щодо виручки, яка становитиме 275 мільярдів доларів. І хоча, бізнес сервісів, а також продажі переносних пристроїв, пристроїв для будинку та аксесуарів, продовжують показувати стабільне зростання, головна заслуга в досягненні цього вражаючого результату належатиме саме iPhone.

Ілюстрація REUTERS

Вже в березні очікується вихід доступного потенційного бестселера iPhone 9, який виступає ідейним наступником iPhone SE, а восени до нього приєднаються нові моделі лінійки iPhone 2020 року, включаючи модель з підтримкою 5G. З урахуванням цього існує висока ймовірність, що продажі iPhone не просто знову почнуть стабільно зростати, але й наступний мільярд Apple продасть набагато швидше.

Для порівняння, рік тому нинішній лідер ринку смартфонів Samsung повідомляв про понад 2 мільярди проданих смартфонів Galaxy менш ніж за десять років. Так, це порівняння не дуже коректне, враховуючи, що загальні продажі всіх моделей Galaxy, включаючи середньорівневі та бюджетні, але іншого немає. Ближче до Apple за продажами поки ніхто не наблизився.

Залишається додати, що буквально днями ціна акцій Apple перевищила 300 доларів за штуку, встановивши новий рекорд. В результаті капіталізація корпорації перевищила 1,3 трильйона доларів. Зараз акції дещо подешевшали, але такими темпами Apple все ж має шанси повернути собі звання найдорожчої публічної компанії у відносно недалекому майбутньому.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email