Традиційно у День Святого Миколая по всій Україні запалюють символ Новорічно-Різдвяних свят – ялинку. Саме з цієї події розпочинається масове відзначення цілої низки зимових свят. Вчора у парку «Інтернаціональний» команда Миколи Тищенко, разом зі Святошинською РДА запалили центральну районну ялинку.

На свято завітали батьки, діти і гості столиці. До початку феєричного дійства було проведено благодійний ярмарок для допомоги хворим на лейкемію. Ярмарок організували педагоги, вихованці, учні та батьки закладів шкільної та позашкільної освіти у Святошинському районі. Разом з усією активною святошинською громадою запалював ялинку і помічник народного депутата — Руслан Гончаров.
Як розповідає Руслан, на заході вирував святковий настрій, а на сцені відбувалась справжня казкова вистава.

Вздовж алеї розташувались будиночки зі смаколиками. А поруч була відкрита резиденція Святого Миколая, черга до якої не закінчувалась. Батьки з дітлахами мали можливість зробити фото зі Святим Миколаєм та отримати від нього особистий подарунок.

 

До відома батьків, резиденція Святого Миколая буде працювати протягом вихідних днів, згідно зі сформованим графіком. Тож кожен матиме можливість зробити новорічне фото та отримати подарунок.

Print Friendly, PDF & Email