Допомога Києву та війна в Україні стали головними темами переговорів лідерів двох країн. Трюдо заявив, що його країна підтримуватиме Україну, "чого б це не коштувало".
Президент США Джо Байден і прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час зустрічі у п'ятницю, 24 березня, заявили про намір підтримувати Україну "чого б це не коштувало", повідомляє CNN.

Під час виступу в Оттаві разом із головою Білого дому Трюдо заявив, що Україна може розраховувати на США та Канаду як на партнерів.

"Як ви добре знаєте, пане президенте, Канада і надалі твердо стоятиме на боці України, чого б це не коштувало. Разом ми – партнери, на яких Україна – і світ – можуть розраховувати", – сказав він.

Трюдо нагадав, що Канада постачає Україні артилерію, боєприпаси, бронетехніку та танки, з 2015 року навчає українських військовослужбовців та запроваджує санкції проти кремлівського режиму.

У свою чергу Байден підкреслив, що російський диктатор Путін не досяг своїх цілей в Україні, а "любов українського народу до своєї країни переможе".

"Давайте ще раз підтвердимо, що ми підтримуватимемо факел свободи, що яскраво горить, і підтримуватимемо український народ", - додав він.

Президент США також сказав, що Росії не вдалося зруйнувати єдність НАТО, і пообіцяв, що США і Канада "оборонятимуть кожен сантиметр території" Альянсу.

Print Friendly, PDF & Email