Колишньому президенту США Дональду Трампу висунуто понад 30 пунктів обвинувачень, пов’язаних із бізнес-шахрайством. Про це пише CNN з посиланням на джерела.

Раніше в четвер речник окружного прокурора Мангеттена Елвіна Брегга заявив, що офіс зв’язався з адвокатом Трампа, щоб “узгодити його здачу” для пред’явлення звинувачення за “обвинувальним актом Верховного суду, яке залишається закритим”.

“Інструкції будуть надані, коли буде обрано дату пред'явлення обвинувачення”, − додало джерело.

Пізніше видання з посиланням на кілька джерел повідомило, що Дональд Трамп постане перед судом у вівторок. Очікується, що головуватиме суддя Хуан Мерчан.

Адвокат експрезидента Кріс Кіс також назвав звинувачення Трампа “найнижчою точкою в історії нашої системи кримінального правосуддя”.

“Те, що колись було найбільш шанованою та шанованою окружною прокуратурою в країні, повністю знищено опортуністичним політиком, який, як і багато інших, прагне заробити на бренді Трампа”, – сказав він.

“Повна відсутність правових підстав у поєднанні з політично цілеспрямованим характером судового переслідування повинні вселяти страх у кожного громадянина цієї країни, незалежно від його поглядів щодо президента Трампа”, − додав адвокат.

Print Friendly, PDF & Email