Колишньому президентові ГрузІЇ та губернатору Одеської Області Міхеілу Саакашвілі, попри його гучні заяви про багаторічну дружбу з президентом США Дональдом Тампом, так і не вдалося пройти скрізь президентську сек’юриті та опинитись у зоні для поважних гостей заходу.

Про це повідомляє віце-президент всесвітньої організації народної дипломатії «Європейська Україна» Алізаде Алі Реза, який був присутній на церемонії. «Я був далеко від нього, але мої друзі бачили цього «збитого льотчика», що сховався в кущах. Яскравий друг президента США стояв далеко і навіть не зміг перейти лінію охорони, через те що охорона його ближче не підпустила» — повідомив Резазаде на сторінці в соціальних мережах, додавши відповідні фото.

Нагадаємо, що одразу після обрання Дональда Трампа, Саакашвілі проголошував себе другом новообраного лідера США та навіть опублікував відео, що було зроблено під час візиту Дональда Трампа у Тбілісі. Саакашвілі також стверджував що був присутній на інавгурації Дональда Трампа, виклав своє фото на фоні Білого Дому, також записав відеозвернення в якому обіцяв здолати корупцію в Україні.

Отже, політична війна вітчизняних політиків експатів набрала нового виміру. Між тим, враховуючи що викладені фото стверджують що Міхеіл Саакашвілі лише знаходився серед тих хто не потрапив по той бік кордону, але стовідсотково не доводять того факту що екс-губернатор Одещини залишався там до кінця інавгурації, питання про те, хто був правий на цьому «ярмарку марноти» залишається все ж таки відкритим.

Print Friendly, PDF & Email