Дональд Трамп вирішив відмінити поїздку американської делегації на Всесвітній економічний форум (ВЕФ) в Давос через шатдаун (призупинення роботи уряду через відсутність фінансування). Про це оголосила офіційний представник Білого дому США Сара Сандерс на прес-конференції у четвер, 17 січня, передає DW.

«Через те, що 800 тисяч чудових американських робітників не отримують зарплату, і для забезпечення того, щоб його команда зуміла надати їм необхідну допомогу, президент Трамп скасував поїздку своєї делегації на Всесвітній економічний форум в Давос» – заявила Сандерс.

10 січня Дональд Трамп у Twitter повідомив, що не поїде на Всесвітній економічний форум, який відбудеться в швейцарському Давосі з 22 по 25 січня. 

«Через невблаганність демократів в питанні безпеки кордонів і величезної важливості безпеки для нашого народу я, при всій повазі, скасовую мою дуже важливу поїздку в Давос, Швейцарія, на Всесвітній економічний форум. З найкращими побажаннями і вибаченнями перед ВЕФ», — написав Трамп.

Нагадаємо, що з 22 грудня Федеральний уряд Сполучених Штатів опинився в ситуації часткового припинення роботи, шатдауна, через боротьбу Білого дому за виділення 5 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Print Friendly, PDF & Email