Розмовляючи з журналістами перед першим в новому році засіданням кабінету міністрів в середу, Трамп, не відмовляючись від свого рішення припинити військову допомогу Пакистану, що становила сотні мільйонів доларів, і заяв, що Ісламабад несправедливо поводиться з США, повідомив, що хоче покращити відносини з Пакистаном.

«Ми дійсно хочемо побудувати прекрасні відносини з Пакистаном, але вони вкривають на своїй території ворога і допомагають йому, а ми просто не можемо цього допустити. Так що я з нетерпінням чекаю зустрічі з представниками нового керівництва Пакистану. Ми зробимо це в не настільки віддаленому майбутньому», - сказав президент, не вдаючись у подальші подробиці.

Через постійну критику з боку США з приводу недостатньо активних зусиль Пакистану в боротьбі з терористами в регіоні традиційно нестабільні відносини між двома країнами в 2018 році пережили період особливої напруженості. Твіт, в якому Трамп звинуватив Ісламабад у «брехні» і «обманах» викликав загострення, зануривши двосторонні відносини на рекордно низький рівень.

ВІдповідаючи на слова Трампа про бажання відновити відносини між країнами офіційний представник МЗС Пакистану Мохаммад Файзал заявив журналістам в Ісламабаді: «Коментарі президента Трампа дійсно відображають зміну позиції в порівнянні з його твітів від 1 січня 2018 року. Ми з нетерпінням чекаємо позитивної взаємодії зі Сполученими Штатами на керівному рівні». 

Джерело

Print Friendly, PDF & Email