Президент США Дональд Трамп повідомив, що виконувати обов’язки глави апарату Білого дому буде Мік Малвені, передає Голос Америки.

До цього моменту Малвені займав пост директора Адміністративно-бюджетного управління Білого дому і, одночасно, з жовтня 2017 року — виконавчого директора Бюро захисту прав споживачів («виконавчий» статус дозволив уникнути затвердження його кандидатури сенатом).

Трамп написав в Твіттері, що на цій посаді Малвени «замінить генерала Джона Келлі, який гідно служив нашій країні». За словами президента, Келлі допрацює до кінця року. Трамп написав, що хоче «особисто подякувати йому за службу».

Раніше Трамп заявив, що обирає людину на один з найважливіших постів в системі виконавчої влади США серед п’яти кандидатів. Малвені став третім главою апарату Білого дому менш, ніж за два роки президентства Трампа.

Раніше вважалося, що цей пост займе Нік Айерс, який зараз очолює апарат віце-президента Майка Пенса. Однак на початку цього тижня, 10 грудня, стало відомо, що Айерс збирається залишити свою роботу в адміністрації. 

Print Friendly, PDF & Email