Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.

На прикладі криптопроцесингу - thedex.cloud, що працює з використанням безпечного протоколу шифрування, дає змогу проводити швидкі, безпечні та анонімні онлайн-транзакції.

Ця технологія забезпечує значну динамічність і зручність для ваших покупців, даючи їм змогу здійснювати миттєві транзакції без потреби в додатковій інформації щодо банківських рахунків або кредитних карток.

Варто відзначити доступність криптопроцесингу для користувачів у всьому світі, навіть у країнах, де інші види платіжних систем недоступні.

Крім того, для використання криптопроцесингу не потрібно ніяких додаткових платіжних систем, інтеграція платіжних рішень thedex.cloud настільки проста, наскільки це можливо. За допомогою прямої реалізації - використовуючи API або через налаштовувані кнопки оплати на сайті - просто скопіюйте і вставте згенерований HTML-код на свою сторінку. Це робить процес отримання платежів простим і безпечним, що позитивно впливає на конверсію успішних платежів і підвищує довіру клієнтів.

Дане рішення для всіх типів бізнесу розробляє досвідчена команда з компанії thedex.cloud

thedex.cloud - це незалежний Український стартап, що використовує блокчейн-технології, для забезпечення прийому та обробки платежів.

thedex.cloud пропонує гнучку інфраструктуру і повну автоматизацію з приймання платежів у Bitcoin, Ethereum, Tether та інших монетах, унікальні адреси для кожного замовлення, прозорі обмінні курси у режимі реального часу для клієнтів і платформу для продавців, яка дає змогу відслідковувати й керувати своєю історією платежів і виплат.

Таким чином можна вважати цей продукт повноцінним рішенням для виплати і приймання криптовалют по всьому світу, що як ніколи актуально в наш час.

Print Friendly, PDF & Email