Виданню The Insider стали відомі імена 17 російських військовослужбовців, яких за відмову воювати в Україні насильно утримують у виправній колонії селища Красний Луч на окупованій території Луганської області.

Про це повідомляється на сайті видання.

Найстаршому солдату, Максиму Дубровському – 33 роки, а наймолодшому, Ігореві Салахову – 19.

За даними The Insider, військові планували розірвати контракти з Міноборони РФ. Наразі за це вони перебувають в ув’язненні на примусових роботах. Усього на території колонії можуть утримувати до 130 таких солдатів. Наразі вдалося з’ясувати дані 17 з них.

Батьки деяких військових приїхали на Луганщину і намагаються домогтися їхнього звільнення. За словами батьків, на їхніх дітей чинять психологічний і фізичний тиск.

Також, за даними ЗМІ, в місті Брянка, розташованому неподалік, утримують ще не менше ніж 230 солдатів, які також відмовилися воювати. Частину з них вже «переконали» повернутися на фронт.

Міністерство оборони РФ зазвичай не коментує такі повідомлення.

Нагадаємо, перехоплені розмови окупантів свідчать, що російські солдати бояться потрапити до в’язниці через відмову воювати. Про це вони розповідають родичам. Командування погано ставиться до рядових і цінує техніку більше, ніж людей.

Раніше розвідка повідомляла, що в Херсонській області фіксують непоодинокі випадки дезертирства російських військових. Вони намагаються тікати з війни через Арабатську стрілку до Криму. Втікають не лише рядові, а й командування.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email