Співак Святослав Вакарчук потрапить до парламенту. Таку думку в коментарі для ГолосUA висловив експерт-міжнародник Андрій Бузаров.

«Не дивлячись на те, що багато хто очікував побачити Вакарчука серед кандидатів в президенти і зводили його в категорію важкоатлетів, здатних пройти до другого туру, цього не сталося і співак вирішив не брати участі в кампанії. Але ставити крапку в його політичній кар’єрі зарано. Я думаю, що він націлений на парламентські вибори і очолить для цього якусь політичну силу », — вважає експерт.

Також Бузаров зазначив, що Вакарчук має досить сильну зарубіжну підтримку.

«Вакарчук — це унікальний бренд. Він популярний в Україні, як і Зеленський. Але, на відміну від Зеленського, у нього є дуже серйозні зовнішньополітичні контакти, зокрема з американським істеблішментом. Він навчався в Стендфорді і має прямі зв’язки з Майклом Макфолом — колишнім послом США в РФ. А це дуже серйозна перевага », — зазначив Бузаров.

Також Бузаров зазначив, що і без Вакарчука кандидатів в Президенти дуже багато.

«Кандидатів у Президентській гонці буде дуже багато. Більше 50-ти чоловік. Тільки на кінець минулого тижня в ЦВК було зареєстровано 35 осіб. Вже було висунуто багато ключових кандидатів: лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, співголова Опозиційною платформи «За життя» Юрій Бойко. Також з’явилися і нові кандидати: лідер новоствореної партії «Рух + 380» Роман Безсмертний та інші. Зараз всі чекають з’їзду БПП «Солідарність», на якому буде висунутий діючий Президент Петро Порошенко », — підсумував Андрій Бузаров.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук поставив офіційну крапку в суперечках — чи піде він в президенти. Співак заявив, що не стане «міняти джинси артиста на краватку чиновника».

Print Friendly, PDF & Email