Син міського голови Херсона Ігоря Колихаєва, який вже понад 6 місяців перебуває в полоні окупантів, звернувся із закликом до всіх небайдужих об'єднатися, щоб визволити з російського полону і в будь-що повернути батька на рідну землю. Святослав Колихаєв наголосив на погіршенні здоров’я батька в полоні.

"Напередодні Нового Року починаю пригадувати щасливе та, в якійсь мірі, безтурботне довоєнне життя.

В Новорічну ніч завжди збиралися сім’єю на набережній до болі рідного Херсону, зазвичай, під феєричні шоу салютів та життєрадісний сміх друзів, близьких, знайомих та таких рідних херсонців. Одним словом, поруч постійно було дуже багато людей, а головне… рідний батько.

Я до цих пір не можу повірити, більше 6 місяців мого батька тримають у полоні! Його стан здоров’я в дуже критичному положенні, він в одиночній камері, а його вартує посилена група, котра не надає ніякої можливості передати йому хоч якусь продуктову допомогу, та над ним регулярно знущаються.

Для мене сьогоднішній день, як і останні пів року, - просто пустий, а рік пролетів в такій напрузі, немов за три. І пустий він не тому, що люди, котрі були поряд, десь раптово зникли, не тому, що ті, хто вважалися близькими, десь собі мовчать, а хтось і навіть у відкриту обруднює репутацію мого батька. І в кінці кінців не тому, що керівництво держави замовчує і не надає ніякої конкретики стосовно мого батька, а от саме тому, що його немає поруч… і мене не покидає розуміння того, в якому відчаї він зараз там може перебувати, який тяжкий стан насягнув його на 51 році життя, і наскільки він не розуміє, що тут за його спиною відбувається.

Але попри все я вірю і бажаю, що йому вистачить здоров’я та наснаги це пройти незламно та з тою ж силою духу, яка в нього була до цих подій!

Тому моїм головним бажанням в Новому році буде повернення мого батька цілим та здоровим🙏🏻

І я б дуже хотів, аби ми з вами, небайдужими та розуміючими людьми, нарешті об’єдналися заради спільного результату - будь-що повернути батька на рідну землю!

З Новим Роком вас та ваші сім’ї, і вже який рік є, але нехай наступний принесе тільки перемогу і мир нашій країні", - зазначив він.

Print Friendly, PDF & Email