9 червня в Києві відбудеться ювілейне, п’яте, «Свято вулиці Костьольної: Дня Франкофонії». На честь цього організатори обіцяють особливо цікаву та різноманітну програму. З 10 години ранку на гостей фестивалю чекатимуть автентичні зони від представниць країн-учасниць з дегустаціями, майстер-класами, сувенірами та іншими цікавинками. 

Протягом усього дня працюватиме ярмарок handmade продукції з крафтовими виробниками, книжковими видавництвами та локальними дизайнерами. Відновити сили та відпочити відвідувачі зможуть у гастрозоні, де їх зустрічатиме філія It's NOT the LOUVR gallery bar та Tres BRANCHE, а морозивом частуватиме кафе «Умка». Крім того на гостей чекатимуть французькі кулінарні майстер-класи для дорослих і дітей, дегустації швейцарських сирів, французьких вин, в’єтнамських спеціалітетів, крута фотозона, балетні перформанси і багато іншого. 

Не забули організатори і про дітлахів: на них чекає маса розваг, як наприклад, навчання арабській каліграфії, розписування масок, уроки регбі й не тільки. Долучитися можуть і батьки, для них пропонують майстер-класи з виготовлення прикрас та малювання, а також відкриті уроки з вивчення французької мови, які проводитимуть кращі педагоги Institut français d'Ukraine. 

Атмосферності та позитиву заходу додаватимуть відомі українські та французькі виконавці, серед яких етно-гурт «GG ГуляйГород», джазовий гурт Muzo Band, унікальний riot jazz гурт Drum&Tuba Band та сучасний джазовий квартет з Франції. 

Цьогорічний захід проходить за підтримки посольств франкомовних країн, а також посольств  В’єтнаму та Хорватії. Вхід на фестиваль безкоштовний. 

Print Friendly, PDF & Email