У відеозверненні до народу країни президент Володимир Зеленський говорив про необхідність об’єднання цивілізованого світу у спільній боротьбі проти російської агресії.

Почав промову Зеленский з розповіді про обстріл Куп'янська на Харківщині.

"Ніхто і ніде не може почуватися безпечно, поки агресор не розбитий. Це те, що кожен день в Україні доводить - усе те, що російські війська та спецслужби окупанта роблять на нашій землі проти наших людей. І це те, що вони мріють принести на землі інших народів… Увесь світ це знає. Так само світ знає: Росію можна зупинити. Це спільний інтерес. Зупинити силою наших воїнів - на передовій. Нашою зброєю - як українською, так і тією, яку ми отримуємо від партнерів. Силою права, тобто санкціями, які потребують постійного посилення, а також - нашою спільною роботою заради справедливості", - сказав Зеленський.

Президент наголосив, що у світу має бути зараз одна мета - поразка Росії.

"Кожен прояв російського терору, кожен день агресії - це додаткові аргументи, що все це має завершитись у трибуналі - у новому Нюрнберзі щодо рашизму… Щодо тих, хто знищує життя і людей, у кого ракети - проти музеїв, а керовані авіабомби - проти церков. Росія має програти. Іншої мети у світу бути не може. Бо все інше - це програш життя, це програш права, це програш, власне, світу," - підкреслив президент.

Print Friendly, PDF & Email