Швидку допомогу слід викликати тільки тоді, коли температура тіла перевищує 40 градусів, в разі серцевого болю або проблем з диханням. Про це виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я розповіла в інтерв'ю Радіо Свобода, опублікованому в суботу, 26 січня.

"Є дуже чіткі причини, чому викликати швидку, і коли швидка повинна виїжджати. Це коли температура понад 40 градусів, або коли є біль в серці, або проблеми дихання і так далі. Такого, що було колись, що швидка надавала послуги первинної ланки, вже не буде", - зазначила Супрун.

Вона підкреслила, що швидка допомога "повинна надавати екстрену медичну допомогу". А також додала, що у випадках застуди, підвищення температури (навіть до 39 градусів) пацієнт повинен дзвонити своєму лікареві і вирішувати всі питання з ним.

"Якщо є причина, чому лікар повинен приїхати до свого пацієнта, то вони повинні домовитися, щоб лікар приїхав. Якщо лікар може по телефону дати раду, або якщо пацієнт може приїхати до самого лікаря, як необхідно, так вони і домовляються", - додала Супрун.

Print Friendly, PDF & Email